Premium Protein BODY+ Borůvka a vanilka

Premium Protein BODY+ je doplněk stravy s vysokým obsahem bílkovin, založený na bezlaktózovém koncentrátu syrovátkové bílkoviny (Whey Protein Concentrate Lactose Free). Tento syrovátkový protein se vyznačuje vynikající chutí, rozpustností, snadným trávením a vysokou biologickou hodnotou.

Premium Protein BODY+ je obohacen o patentovaný enzymatický komplex DigeZyme®. Produkt neobsahuje přidaný cukr, místo toho je slazen stevií a obsahuje lyofilizované kousky brusinek nebo borůvek, které přidávají jedinečnou chuť a zlepšují konzistenci. Premium Protein BODY+ je ideální jako přísada do shakeů, pečení nebo fitness dezertů.

Bílkoviny jsou nezbytnou makroživinou v naší každodenní stravě, plní stavební funkce v těle. Podílejí se na tvorbě svalů bez tuku, kostí, šlach a dalších tkání. Jsou součástí buněk kůže, vlasů a nehtů. Bílkoviny zvyšují pocit sytosti, což vede ke snížení příjmu energie a hrají významnou roli při udržování a dosahování správné tělesné hmotnosti.

Jedno balení obsahuje 500 gramů a jedna odměrka má hmotnost 30 gramů.

Dostupnost Skladem
Kód: 385
1 290 Kč 1 290 Kč / 1 ks
Premium Protein BODY+ Borůvka a vanilka
obrázek 2024 07 09 090338980
Novinka
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo
Bílkoviny jsou nezbytnou makroživinou v naší každodenní stravě, plní v těle stavební funkce. Podílejí se na vytváření svalů bez tuku, kostí, šlach a dalších tkání. Jsou součástí buněk kůže, vlasů a nehtů. Bílkoviny zvyšují pocit sytosti, což vede ke snížení příjmu energie a hrají významnou roli při udržování a dosahování správné tělesné hmotnosti.

Už jste unaveni z nekonečného počítání kalorií a zklamání z dalších neúspěšných diet, které slibují rychlé výsledky, ale jediné, co skutečně zhubnete, je vaše naděje? Premium Protein BODY+ je zde, aby vám ukázal, že cesta k štíhlejší postavě nemusí být mučivá, ale může být plná chutí a uspokojení!

Bojíte se, že se proteinové doplňky nemohou rovnat chuti vašeho oblíbeného jídla? Nechte se překvapit! Premium Protein BODY+ přináší nejen účinnou podporu vašeho hubnutí, ale je také tak chutný, že se stane vaším novým guilty pleasure, a to bez výčitek! Buďte připraveni na to, že se budete na svou další porci těšit už od prvního sousta.

Doporučený způsob konzumace: Podle potřeby užívejte 1-2 porce denně. 1 porci (1 odměrka = 30 g) produktu smíchejte s 200 ml vody nebo rostlinného mléka. Pro rychlou přípravu použijte shaker nebo mixér. Po použití vždy uzavírejte obal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.5 kg