Me Line 02 – Dark Circles

Značka: Me Line

Zbavte se kruhů pod očima navždy. Laboratoř MeLine pro Vás připravila, první komplexní ošetření hyperpigmentace a tmavého zabarvení očního okolí.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 1
1 650 Kč
Me Line 02 – Dark Circles
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo

MELINE® Dark circles obsahuje vysoce aktivní složky, které jsou tolerovány citlivou pokožkou v očním okolí. Účinná kombinace aktivních látek výrazně zlepšuje tmavé kruhy redukcí tmavého melaninu v pokožce a melanohematických pigmentací. Kromě toho stimuluje pokožku na buněčné úrovni v boji proti viditelným projevům stárnutí kůže.

Aktivní ingredience: Ruscus aculeatus, gingko biloba, troxerutin, melilotus officinalis, kyselina arbutinová, kyselina kojová, kyselina tranexamová, matrikiny, flavonoidy,
vitamín P (flavonoidy, saponosidy a prokyanidy).

Typ účinku: Kombinace depigmentačních aktiv, které byly vybrány pro svou vysokou snášenlivost na kůži v periorbitální oblasti. Zlepšuje a zmírňuje tmavé
kruhy, snižuje množství melaninu a melanohematické pigmentace. Dále stimuluje buněčné dělení a pomáhá tak snižovat viditelné známky
pigmentace kůže.

Postup ošetření: V dopoledních a nočních hodinách naneste roll-on a vytvořte vrstvu na periorbitální oblasti, kterou nechte zaschnout.

Postup aplikace: Používejte po dobu nejméně 30 dnů, počínaje druhým dnem po profesionálním ošetření 01 MELINE® Kruhy pod očima.

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.