Me Line - Set skin day & night

Značka: Me Line

Vyžadujete opravdu maximální účinek? Pak určitě doplňte denní péči o intenzivnější noční účinek, kdy dochází k ještě výraznější blokaci projevů enzymu tyrozinázy pro zabránění další tvorby pigmentací.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 3
2 950 Kč
Me Line - Set skin day & night
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo

NEJÚČINNĚJŠÍ KOMBINACE pro rozsáhlou pigmentaci

 

1. CAUCASIAN SKIN DAY

SLOŽENÍ

Voda, denaturovaný alkohol, kyselina mandlová, kyselina fytová, kyselina kojická, glutathion, kyselina tranexamová, palmitoyl tetrapeptid-7, hydroxyethylceluloza, 1-tripeptid mědi, hyaluronan sodný.

 

INDIKACE

Aktivní dermokosmetické antioxidanty působí společné s aktivními depigmentujícími látkami, vybranými díky své výtečné šetrnosti ke kůži. Zaručují antioxidační působení a stimulují buněčný cyklus. Tím bojuji proti viditelným známkám stárnutí pleti, vylepšuji vzhled pigmentových skvrn a oddaluji jejich vznik. Při tom redukují jak produkci melaninu, tak i jeho již vytvořené zásoby.

 

POUŽITÍ

Každé ráno naneste malé množství přípravku na požadované místo po dobu ne méně než 30 dní.

 

VAROVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah děti. Skladujte v chladu a suchu, při teplotě nepřesahující 25°C. Používejte pouze podle pokynů. Zabraňte kontaktu s očima.

 

2. CAUCASIAN SKIN NIGHT

Složení

Voda, cetylalkohol, glycerin, ethylhexyl methoxycinnamát, kyselina azelaová tearylalkohol, siran hořečnatý, dextran /1-nonapeptid, arbutin, tokoferylacetát, kyselina lipoová, glycerylstearát/ PEG 100 stearát, hyaluronan sodný, oxid titaničitý, fenylethylresorcinol, fenoxyethanol, benzylalkohol, sorban draselný, tokoferol, disiňičitan sodný, disodium EDTA, retinal, BHT.

 

Indikace

Aktivní dermokosmetické antioxidanty působÍ společně s aktivními depigmentujícími látkami, vybranými díky své výtečné šetrnosti ke kůži. Vylepšuji vzhled pigmentových skvrn a oddaluji jejich vznik. Také redukují jak produkci melaninu, tak i jeho již vytvořené zásoby. Rovněž stimulují buněčný cyklus, a tudíž bojují proti viditelným známkám stárnutí pleti.

 

Použití

Každou noc naneste malé množství přípravku na požadované místo po dobu ne méně než 30 dní.

 

Varování

Uchovávejte mimo dosah děti. Skladujte v chladu a suchu, při teplotě nepřesahující 25°C. Používejte pouze podle pokynů. Zabraňte kontaktu s očima. Před vystavením kůže slunci použijte opalovací krém na místech, kde bylo ošetření provedeno.

Noční produkty patří k těm s nejsilnějším depigmentačním, regeneračním a anti-agingovým účinkem. Nejúčinnější variantu denního a nočního krému navíc získáte ve výhodném balení.

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.