Me Line - Gentle foam

Značka: Me Line

Udělejte první kroky k obnovení rovnováhy pleti a zlepšení výsledků depigmentačních ošetření s jemným pěnovým čisticím prostředkem ME LINE.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 2
890 Kč
Me Line - Gentle foam
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo

Tento vysoce účinný čisticí prostředek pomáhá vyrovnávat nerovnoměrnou pigmentaci prostřednictvím základní směsi minerálů a organických aniontů, dexpanthenolu a bisabololu.
ME LINE Gentle Foam Cleanser úžasně zklidňuje pokožku a používá se před jakýmkoli profesionálním nebo domácím ošetřením pleti.
Zároveň je také velmi účinný v boji s jemným akné.

Výhody jemného pěnového čisticího prostředku ME LINE:

  • vysoce výkonný čisti
  • vyrovnává nerovnoměrnou pigmentaci
  • energizující účinek

ME LINE Gentle Foam Cleanser je ideální čisticí prostředek pro použití ve spojení s ošetřeními ME LINE pro zlepšení, zlepšení a optimalizaci výsledků. Tento jemný čisticí prostředek obsahuje kombinaci aktivních složek získaných z esenciálních minerálů a organických aniontů.

Zlepšete výsledky depigmentačních ošetření pomocí jemného pěnového čisticího prostředku ME LINE. Tento snadno použitelný čisticí prostředek přispívá k vytvoření prvních kroků k inhibici melanocytů prostřednictvím snížení glykace a oxidace.
ME LINE Gentle Foam Cleanser lze použít na obličej a tělo pro vylepšení jakéhokoli ošetření a vyvážení nerovnoměrné pigmentace.

Jak používat: Navlhčete pokožku vlažnou vodou a naneste malé množství přípravku, vmasírujte do pokožky a opláchněte.

Objem: 150ml

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.