Me Line - 04 - B.B. Cream Light

Značka: Me Line

Korekce a ochranný krém s SPF 30+ se světlým make-upovým podkladem.

Dostupnost Skladem
Kód: 9
1 150 Kč
Me Line - 04 - B.B. Cream Light
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo

Korektivní a ochranný krém s SPF 30+

Krém je se světlým make-upovým podkladem. Aktivní ingredience působící jako hydratace a revitalizace kožní tkáně a zároveň jako ochrana proti UV záření pro kožní fototypy I-III.

Možnosti použití:

  • při ošetřování pigmentaci nebo jako
  • prevence jejich vzniku.

Indikace: Vhodná ochrana před sluncem při ošetřování hyperpigmentace. Korekce nedokonalosti pro kožní fototypy IV-VI.

SLOŽENÍ: voda, glycerin, propylenglykol, hyaluronan sodný, rozpustný proteoglykan, allantoin, panthenol, fenoxyethanol, sorban draselný, tokoferol, benzylalkohol.

INDIKACE: Koncentrované, jemné a rychle se vstřebávající sérum, které bylo vyvinuto za účelem ještě vylepšit efekt proti stárnutí jehož dosahuji výrobky z řad MELINE. Vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová proniká do nejhlubších vrstev epidermis a poskytuje tak intenzivní hydrataci kůže.

POKYNY K UŽITÍ: Každé ráno a večer aplikujte několik kapek produktu, aby se plet vyčistila  před použitím běžného hydratačního krému.

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah děti. Skladujte v chladu a suchu, při teplotě nepřesahující 25’C. Používejte pouze podle pokynů. Zabraňte kontaktu s očima.

Objem balení: 30 g

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.