Me Line - 02 - Spots

Značka: Me Line

Depigmentační sérum na pleť.

Dostupnost Skladem
Kód: 5
1 550 Kč
Me Line - 02 - Spots
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo

Sérum je nejen ideální pro použití na lokální pigmentové skvrny, ale také optimalizuje a zvyšuje účinnost peelingu MELINE 01 Spots. Na základě vysoce aktivního terapeutického depigmentačního komplexu spojeného s jedinečnou stabilizovanou formou sítnice normalizuje obsah melaninu v kůži, odbarví pigmentové skvrny, zabraňuje vzniku nových pigmentačních poruch a aktivuje obnovu buněk.

Indikace: Optimalizuje depigmentační účinky MeLine 01 Spots. Napomáhá k odstranění melaninu v kůži. Podporuje ošetření skvrn od slunce.

Aktivní ingredience: Kyselina fytová, kyselina tranexamová, 5-melanostatin, fenylethylresorcinol, retinal.

Typ účinku: Složky v tomto přípravku mají silný vliv na syntézu melaninu a zásoby pigmentu a regulují škodlivé působení oxidantů a radikálů dusíku, které částečně můžou za vytváření a přetrvávání skvrn.

Postup aplikace: Nanášejte malé množství přípravku na postiženou oblast 2x denně, jednou ráno a jednou večer po dobu alespoň 60 dnů.

Objem balení: 10 ml

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.