Me Line - 02 - Caucasian Skin - Night

Značka: Me Line

Depigmentační noční krém vhodný pro fototyp I.-IV.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 100
1 650 Kč
Me Line - 02 - Caucasian Skin - Night
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo
Noční intenzivní péče

Aktivní dermokosmetické antioxidanty působí společně s aktivními depigmentujícími látkami, vybranými díky své výtečné šetrnosti ke kůži. Vylepšuje vzhled pigmentových skvrn a oddaluji jejich vznik.
Také redukují jak produkci melaninu, tak i jeho jíž vytvořené zásoby. Rovněž stimuluji buněčný cyklus, a tudíž bojují proti viditelným známkám stárnutí pleti.

VAROVANÍ: Uchovávejte mimo dosah děti. Skladujte v chladu a suchu, při teplotě nepřesahující 25°C. Používejte pouze podle pokynů. Zabraňte kontaktu s očima. Před vystavením kůže slunci použijte opalovací krém na místech, kde bylo ošetřeni provedeno.

Tento noční krém doplňuje denní péči o intenzivnější noční účinek, kdy dochází k ještě výraznější blokaci projevů pro zabránění další tvorby pigmentací.
Produkt z řady s nejsilnějším depigmentačním, regeneračním a anti-agingovým účinkem.

Typ účinku:
Depigmentující a antioxidační účinné složky jsou velmi dobře snášeny na pokožce. Snižuje usazeniny melaninu. Aplikuje se každý večer. Kombinace aktivních ingrediencí má silný účinek na inhibici fyrozinázy, tudíž se sníží syntéza pigmentu. Také podporuje degranulaci pigmentových keratinocytů a jejich odstranění.

Postup aplikace:
Po vyčištění obličeje naneste produkt tubičkou pouze na pigmentové skvrny. Nechte zaschnout a vstřebat. Poté je možné nanést okluzivní napravovací produkt MELINE 03 MOIST a ochranu proti slunečními záření a korektor barvy MELINE B.B. CREAM.

Obsah balení: 20 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Hmotnost: 0.5 kg

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.