Me Line - 02 - Caucasian Skin - Day

Značka: Me Line

Redukuje zásoby melaninu a zároveň působí preventivně proti další tvorbě pigmentací. Vhodný pro fototyp I.-IV.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 263
1 450 Kč
Me Line - 02 - Caucasian Skin - Day
Značka: Me Line
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doprava Zdarma
Doprava Zdarma
při objednávce nad 2000 Kč
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Rychlé dodání
Rychlé dodání
na jakékoliv místo

Vylepšuje a redukuje vzhled kožních pigmentací a intenzivně zamezuje jejich další tvorbě.

Jedinečná kombinace účinných látek snižuje hladinu produkce melaninu, používá se k léčbě difúzní hyperpigmentace různých etiologií a také bojuje proti procesu fotografické úpravy pokožky.
Proniká dobře do pokožky, má exfoliační účinek.

 

SLOŽENÍ: voda, denaturovaný alkohol kyselina mandlová, kyselina fytová, kyselina kojická, glutathion, kyselina tranexamová, palmitoyl tetrapeptid-7, hydroxyethylceluloza, 1-tripeptid mědi, hyaluronan sodný.

INDIKACE: Aktivní dermokosmetické antioxidanty působí společné s aktivními depigmentujícími látkami, vybranými díky své výtečné šetrnosti ke kůži. Zaručuji antioxidační púsobení a stimulují buněčný cyklus. Tím bojuji proti viditelným známkám stárnutí pleti, vylepšuji vzhled pigmentových skvrn a oddaluji jejich vznik. Při tom redukuji jak produkci melaninu, tak i jeho jíž vytvořené zásoby.

POKYNY K UŽITÍ:  Každé ráno naneste malé množství přípravku na požadované místo po dobu ne méně než 30 dní.

VAROVÁNÍ: Uchovávejte mimo dosah děti. Skladujte v chladu a suchu, při teplotě nepřesahující 25″C. Používejte pouze podle pokynů. Zabraňte kontaktu s očima.

Používejte ve spojení s 02 MELINE CAUCASIAN SKIN NIGHT, protože oba krémy působí na různé vazby melanogeneze a doplňují se.

Objem balení: 10 ml

Pigmentové skvrny dokáží hodně znepříjemnit život. Nejen že přitahují pozornost okolí, ale i samotné ženě dokáží rapidně snížit sebevědomí. V současné době lze tento problém snadno a účinně řešit za pomocí speciální řady kosmetiky určené právě k depigmentaci, neboli k téměř úplnému odstranění již zmíněných pigmentových skvrn.